Your browser does not support JavaScript! نرم‌افزار فروشگاهی «های‌سافت» پشتیبان و همکار رسمی تجارت شما | های لاگ
نرم‌افزار فروشگاهی «های‌سافت» پشتیبان و همکار رسمی تجارت شما

نرم‌افزار فروشگاهی «های‌سافت» پشتیبان و همکار رسمی تجارت شما

مسعود احمدزاده | ۹۸/۰۴/۱۸

نرم‌افزار تحت وب صندوق فروشگاهی «های‌سافت» به‌مناسبت روز مالیات، اعلام می‌دارد که با گرفتن مجوز مالیاتی و کد اقتصادی، فعالیت خود را رسمی تر از پیش ادامه می‌دهد و به‌عنوان توسعه‌دهنده رسمی کسب‌وکار در راستای پیشرفت تجارت شما و تسریع روند آن قدم برمی‌دارد.

های‌سافت، به‌عنوان پشتیبان تمام‌ وکمال کسب‌وکارهای خرید و فروش و یا هر تجارت دیگری، جهت اثبات این که منافع و اطمینان خاطر مشتریان‌ در اولویت قرار دارد، تا پیش از روز مالیات به صورت رسمی اعلام کرد که مجوز مالیاتی کسب‌وکار خود را از اداره امور مالیات دریافت کرده و همین مهم باعث به‌رسمیت شناخته شدن بیشتر فعالیت «های‌سافت» در کنار کسب‌وکارها شد.

از آن‌جا که های‌سافت دارای یک اپلیکیشن صندوق فروشگاهی است، گرفتن مجوز مالیاتی باعث شده تا بتواند در این راستا بیشتر به کسب‌وکارها و صاحبان آنها یاری برساند و با ارائه گزارش‌های مالیاتی و دیگر داده‌های مربوط به آن، توانسته مدیران کسب و کارها را در جریان ریز خرید و فروش‌ ها قرار دهد.

شرکت‌های فعال در حوزه‌ای که شرکت «های‌سافت» فعالیت می‌کند، با داشتن مجوز مالیاتی نه‌تنها برای انجام مبادلات اقتصادی با شرکت‌های رسمی و دولتی به خود رسما اعتبار می‌دهند، بلکه برای بستن قراردادهای کلان با شرکت‌های بزرگ و رسمی و صدور فاکتور برای شرکت‌های تحت حمایت نیز، خود را به مرجعی تماما قابل اعتماد و تایید شده توسط سازمان‌های دولتی تبدیل می‌کنند.

ما در های‌سافت مفتخریم که پس از موفقیت در ارائه خدمات صندوق فروشگاهی، خدمات حساب‌داری و انبارداری در کاربردی‌ترین و مطمئن‌ترین شکل ممکن، حال توانایی تجارت با تمامی شرکت‌ها و کسب‌وکارهای فعال در کشور را داریم. در آخر، از همین عرصه نیز برای تشکر از مشتریانی که طی این مدت به ما اعتماد کردند، بهره می‌جوییم و از ابراز رضایت‌شان که باعث ادامه فعالیت ما می‌شود سپاس‌گزاریم.

5/5 ( 3 نظر )