Your browser does not support JavaScript! با های‌سافت، نگران دریافت گزارش مالیاتی و گزارش فصلی کسب‌وکار خود نباشید | های لاگ
با های‌سافت، نگران دریافت گزارش مالیاتی و گزارش فصلی کسب‌وکار خود نباشید

با های‌سافت، نگران دریافت گزارش مالیاتی و گزارش فصلی کسب‌وکار خود نباشید

مسعود احمدزاده | ۹۸/۰۴/۲۰

چه جزو مشتریان نرم‌افزار «های‌سافت» باشید و چه قصد خرید آن را داشته باشید، وظیفه ماست که تلاش‌های بی‌وقفه‌مان برای افزایش کیفیت نرم‌افزار، خدمات و امکانات آن را به سمع و نظر شما برسانیم. طی تلاش‌های اخیر و با اخذ مجوز مالیاتی، از این به بعد شما می‌توانید از طریق نرم‌افزار «های‌سافت» گزارش مالیاتی و گزارش فصلی مورد نظر خود را دریافت و در صورت تمایل آن را چاپ کنید.

جدیدترین قابلیت نرم‌افزار های‌سافت، همان‌طور که می‌دانید دریافت گزارش‌های مالیاتی و فصلی است. برای دریافت گزارش‌های مالیاتی بر ارزش افزوده فقط کافی‌ست وارد بخش حساب‌داری از داشبورد بالای نرم‌افزار شوید، تاریخ و بازه زمانی مورد نظرتان را وارد کنید و نسخه PDF گزارش را دریافت کنید. برای دریافت گزارش فصلی نیز روند دریافت به شکل دریافت گزارش مالیاتی است، با این تفاوت که در این بخش شما گزینه دریافت گزارش در قالب فایل اکسل (Excel) را نیز در کنار دریافت گزارش در قابل فایل PDF دارید. در زیر می‌توانید ویدیو مختصر آموزش چگونگی دریافت گزارشات از نرم‌افزار های‌سافت را تماشا کنید:

ما در های‌سافت روزبه‌روز در تلاش هستیم تا وظیفه خود در قالب یک نرم‌افزار صندوق فروشگاهی را بهتر از قبل به‌انجام برسانیم و خدمات مالی، حساب‌داری و انبارداری بهتر و دقیق‌تری را به مشتریان خود ارائه دهیم. تمام دغدغه ما صاف‌تر کردن مسیر روبه‌روی شما به‌عنوان یک متولی کسب‌وکار و تجارت در کشور است تا با دغدغه‌های کمتر، مسیر راحت‌تری را طی کنید.

5/5 ( 2 نظر )